Fast Food Film

Ondra se bezhlavě zamiloval! Za svádění málem zaplatil životem

Oslovit ženu nemusí být pro muže vůbec jednoduché. Obzvlášť v dnešní době moderních technologií. Své o tom ví i Ondra, který si vyhlédl dívku svého srdce ve fastfoodu.

Ondra pracoval jako pokladní v McDonald's a jeho život byl hodně stereotypní. Až do chvíle, kdy do dveří vstoupila ona! V hlavě se mu okamžitě začal rodit plán, jak dlouhonohou brunetu dostat!

Chtěl ji okouzlit svým šarmem, zatímco si u něj bude objednávat. Jenže kráska místo toho zamířila k samoobslužné pokladně. To stejné se opakovalo i nadcházející den. Ondra se ale nevzdal a snažil se nad proradným strojem vyhrát. Za kousky, které vymyslel, by se nemusel stydět ani Mr. Bean! Jak to celé dopadlo, se podívejte ve videu! A ručíme za to, že se vyplatí dívat až do poslední vteřiny.

V projektu Fast Food Film dostali talentovaní filmaři příležitost ukázat, co v nich je. Všechny filmy najdete tady. Pro svého favorita můžete hlasovat do 15. listopadu na stránkách Nova Plus pomocí formuláře v pravém dolním rohu. Vítěz bude znám o den později a vyhlášen bude během Noci Filmových nadějí v Bio Oku.
 

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Fast Food Film

Důležité Události

Krátká zpráva

Přes náznak smíru vypálila KLDR další zkušební raketu

Severní Korea vypálila neupřesněnou střelu do moře směrem k Japonsku. Podle japonského ministerstva obrany šlo pravděpodobně o balistickou raketu. Stalo se tak tři dny poté, co vlivná sestra severokorejského diktátora Kim Jo-čong zmínila možnost obnovení rozhovorů s Jižní Koreou při zachování vzájemné úcty.

Krátká zpráva

Prezident Biden dostal třetí dávku covidové vakcíny

Prezident Spojených států Joe Biden obdržel třetí posilující dávku vakcíny Pfizer/BioNTech. Třetí dávku schválil minulý týden americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv pro lidi starší 65 let, zdravotníky či chronicky nemocné. Biden, jenž dostal druhou dávku v lednu, vyzval všechny Američany, kteří mají nárok, aby si třetí dávku nechali píchnout.

Píše se na Deník.cz