Kůň

Do obchoďáku vběhl kůň. Lidé vyděšeně uskakovali! VIDEO

Neobvyklý zážitek si z nakupování odnesli v úterý zákazníci obchodního domu Arauco Coronel v Chile. Náhle se totiž mezi nimi objevil kůň. Doteď se neví, jak se zvíře dovnitř dostalo a komu patří.

Majitele se nepodařilo vystopovat ani poté, co se video zvířete korzujícího mezi stoly na takzvaném food courtu objevilo na internetu a stalo se hitem.

Zákazníci ovšem z koně moc nadšení nebyli, někteří naopak popsali, že mezi nakupujícími zjevení zvířete vyvolalo spíš paniku. "Všechny nás to překvapilo. Kůň přišel a procházel se mezi stoly. Děti začaly ječet, strach měli i dospělí," popsal jeden ze svědků agentuře Enex.

Související obsah

Koně nakonec z nákupního centra vyhnala ostraha objektu. Teď se úřady snaží zjistit, jak se zvíře vůbec dovnitř dostalo a komu vlastně patří.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

V prvním pololetí roku 2021 nejvíce zabíjel v Česku covid-19

V prvním pololetí roku 2021 zemřelo podle předběžných dat 76,7 tisíce obyvatel Česka. U 17,2 tisíce z nich bylo jako základní příčina smrti určeno onemocnění covid-19. Ve srovnání s druhým pololetím roku 2020 vzrostl počet zemřelých s touto příčinou o 6,9 tisíce, informuje Český statistický úřad (ČSÚ).

Píše se na Deník.cz