Masturbace

Muž onanoval mezi saponáty, pak žádal o pomoc prodavačku. VIDEO

Pražští policisté pátrají po muži, který si k uspokojování vybral uličku s čisticími prostředky v jedné z večerek v Praze 6 v Bělohorské ulici. Muži to nestačilo, přivolal prodavačku, chytl ji za ruku a strkal si ji do rozkroku. Teď mu hrozí až pět let!

Případ se odehrál 29. října. Solidně vypadající muž přišel do večerky v Bělohorské ulici v Praze 6 krátce před půl dvanáctou. Zamířil do zadní části obchodu, kde jsou regály s čisticími prostředky.

"Tam si vybíral konkrétní produkt, přičemž si tuto činnost zpříjemňoval masturbací svého obnaženého penisu. Ze záběrů bezpečnostní kamery je patrné, že této aktivity nezanechal ani ve chvíli, kdy přecházel od regálu k regálu. Po určité době mu ale přišlo toto sebeukájení zřejmě nedostačující, a proto si přivolal prodavačku, aby mu prý pomohla s výběrem čisticího prostředku," prozradil mluvčí pražských policistů Tomáš Hulan.

Výběr správného saponátu ale nebyl to, co muž od ženy chtěl. Překvapenou prodavačku chytil za ruku a tu se snažil strčit si do rozkroku, kde měl stále z kalhot vystrčený penis. Prodavačce se naštěstí podařilo vysmeknout a utéct za pult.

Tam za ní muž přišel a snažil se všechno urovnat. "Zaskočené ženě se omlouval, přičemž byl notně roztržitý. Asi proto si možná neuvědomil, že současně s omluvou si přímo před poškozenou ´uklízí své nádobíčko´ zpět do kalhot a zapíná poklopec," řekl Hulan.

Prodavačka přivolala spolupracovníka, aby ji před dotěrným mužem chránil. Ten využil zmatku, který v obchodě nastal, a utekl ven.

Související obsah

Přestože jej natočilo několik kamer, policistům se zatím nepodařilo muže identifikovat. S prosbou o pomoc se proto obrátili na veřejnost. "Pokud muže na záběrech bezpečnostních kamer poznáváte, znáte jeho totožnost, případně místo jeho pobytu či pohybu, předejte nám prosím tyto informace prostřednictvím linky tísňového volání 158," vyzval mluvčí policistů Hulan.

Policisté jeho čin kvalifikovali jako znásilnění ve stádiu pokusu, takže mu v případě odsouzení hrozí i pětiletý pobyt za mřížemi.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Muž masturboval v autobuse před mladou ženou (22): Reakce řidiče je šokující!

VIDEO: Pár měl sex uprostřed rušné ulice! Žena byla zadržena policií

vbo, TN.cz

K tématu Masturbace

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz