Nemovitost

Stát nabízí nemovitosti za pár korun. Dům stojí tolik, co jinde byt

Lesní i zemědělské pozemky, domy nebo třeba bunkry nabízí k prodeji ministerstvo obrany. Ceny jsou přitom velmi příznivé, za třípatrovou vilu dáte tolik, co jinde za byt.

Vybrat si můžete z nabídky celkem 45 nemovitostí. "Nejzajímavější nabídkou je prvorepubliková vila v Litoměřicích s vlastní garáží a zahradou za 6,1 mil. Kč a také objekt tělocvičny s pozemky v Brně Pisárkách za 4,1 mil. Kč," láká ministerstvo obrany.

Za zmínku stojí také rozlehlé pozemky bývalého cvičiště v lokalitě zvané "Šibeniční vrch" u města Stříbra v rozloze téměř 30 ha, tři na sebe navazující pozemky v Pístově u Jihlavy o celkové rozloze cca 2,5 ha nebo pozemek v Praze – Michli.

Na své si přijdou také milovníci pohraničního opevnění. V aktuální nabídce je 14 tzv. řopíků na jižní Moravě v okolí Mikulova a tři ve Slezsku nedaleko Horního Benešova. Můžete se stát i majitelem objektu těžkého opevnění - pěchotního srubu v Opavě-Kateřinkách.

Související obsah

Bližší informace o objektech najdete na webových stránkách www.onnm.army.cz. Uvedena je tady také cena objektů, podmínky koupě či termíny prohlídek. Ministerstvo obrany nabídne další nepotřebné nemovitosti ke koupi počátkem roku 2019. Do této nabídky bude zařazeno několik desítek nemovitostí, které nebyly odprodány v předchozích výběrových řízeních.

Do prodeje ministerstvo dává také střelivo či munici. Kompletní nabídku najdete ZDE.

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Nemovitost

Důležité Události

Píše se na Deník.cz