Zahraničí

Kanibala už nebavilo jíst lidské maso. Šel se sám udat na policii

Kanibala už nebavilo jíst lidské maso. Šel se sám udat na policii
Zdroj: Profimedia

Policisty v Jihoafrické republice překvapil opravdu neobvyklý případ. Přišel tam kanibal, který se sám udal, protože už ho nebavilo jíst lidské maso.

Na policejní stanici v Jihoafrické republice dorazil muž, který s sebou přinesl lidskou ruku a nohu. Obojí mělo sloužit jako důkaz k hrůznému činu - jeho vlastnímu činu. Přišel se totiž sám udat se slovy, že už ho nebaví jíst pořád lidské maso.

Policie ho zatkla už loni - teprve v úterý ale začal soud. Znuděný kanibal byl v provincii KwaZulu-Natal tradičním léčitelem a podle obžaloby bylo jedení lidského masa jen třešničkou na dortu. S dalšími třemi muži měl znásilnit a zabít několik žen a jejich maso následně zkonzumovat. Jeden z nich už je po smrti, s dalšími dvěma bylo rovněž zahájeno trestní řízení.

O zločinech by se policie nejspíš ani nedozvěděla, kdyby se muž nepřišel sám udat. Podle policistů prý stále opakoval, že ho lidé ve vesnici pořád nutí, aby jedl části lidského těla. "Řekl také, že ho lidé nutí, aby měl sexuální styk se ženami, i když nebyl zdravý - měl pohlavně přenosné nemoci," uvedl policejní důstojník.

Související obsah

Když přišel na stanici a ukázal jim lidskou ruku, byli policisté k hlášení původně skeptičtí, protože to vypadalo jako guma. Pak jim ale ukázal nohu prolezlou červy, což je přesvědčilo k tomu, aby šli prohledat jeho domov. Tam na ně čekala hororová podívaná.

Policisté tam například našli džbán s něčím, co vypadalo jako lidské uši a zuby. V místnosti stál také kyblík s lidskými vnitřnostmi. Podle jednoho důstojníka byl zápach v domě tak příšerný, že byli nuceni okamžitě dům opustit.

sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz