O 10 let mladší

Šok v O 10 let mladší! Katarína přišla na natáčení namol opilá

Ve středu večer uvidí diváci v pořadu O 10 let mladší jeden z nejkontroverznějších párů. Katarína se totiž ráda oddává alkoholu, což ohrozí i její proměnu. Co na to její partner? A jak to celé dopadne?

Katarína a Jan jsou spolu necelý rok a doufají, že spolu i zůstanou. Jejich vztah ale narušují alkoholové excesy Kataríny. Honza se rozhodne dát jí poslední šanci. A to právě v pořadu O 10 let mladší.

Jeho podmínkou je, že Katarína po celou dobu proměny vydrží bez alkoholu. To ale Katarína poruší hned při prvním vstupu do studia. Dostane se jí důrazného varování od samotné moderátorky pořadu Moniky Absolonové: "Pokud budete pod vlivem alkoholu, nikdo vám nemůže poskytnout žádný lékařský zákrok.“

 

A tak Katarína slíbí, že celou proměnu zůstane střízlivá. "Já vám dokážu, že na to mám," slíbí. Zvládne být bez alkoholu? Podaří se jí zachránit svůj vztah? 

Související obsah

Všichni odborníci, kteří se na pořadu podílejí - ať už z řad plastické chirurgie, estetické dermatologie, stylingu, kadeřnictví, stomatologie, fitness nebo výživy, jsou připraveni jim pomoci. 

Sledujte premiérový díl pořadu O 10 let mladší ve středu ve 21:30 na Nově! Předchozí díl si můžete pustit zdarma na Nova Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz