Zahraničí

Souložící medvědi šokovali lidi na nákupech! Další je pozoroval

Souložící medvědi šokovali lidi na nákupech! Další je pozoroval
Zdroj: Twitter

Jen co nákupní středisko ve Velké Británii uvedlo svoji letošní vánoční výzdobu, stalo se terčem posměchu. Vystavení lední medvědi totiž vypadali, že jsou uprostřed nejlepšího!

Zákazníci nákupního centra v Tynwald Mills na ostrově Man ve Velké Británii se při pohledu na vánoční výzdobu nestačili divit. Obří lední medvědi, ktěří měli sloužit jako vánoční výzdoba, byli nainstalováni do opravdu zvláštní polohy. Vypadalo to totiž, jako by právě spolu souložili.

Obchodní středisko je přitom zaměřeno především na zákazníky s dětmi. Aby toho nebylo málo, lidé si ještě všimli dalšího medvěda, který se na nemravnou dvojici "kouká" zpoza rohu. Některé znepokojila i medvíďata nacházející se pod "sousoším".

"Mě to pobavilo," zněla jedna z reakcí na twitteru. "Jo, vypadá to sice, jakože 'to dělají', ale musí se to brát s humorem," doplnil uživatel. Další zase nemohli pochopit, že pro autory výzdoby nebyla poloha, do které medvědy umístili, do očí bijící. "Na co sakra dekoratéři mysleli?" divil se jeden z diskutujících.

"Vypadá to, že pan medvěd dostal předvánoční dárek!" směje se jeden z vtipálků na sociálních sítích. Další označují "souložící medvědy" za nejlepší vánoční výzdobu, jakou kdy viděli.

Související obsah

Nákupní středisko se následně po reakcích návštěvníků za dekoraci omluvilo a přeinstalovalo medvědy do jiné pozice. Na svém facebookovém profilu uvedlo: "Rádi bychom poděkovali našim zákazníkům za to, že Vánoce s námi tolik prožívají. Můžeme vás ujistit, že výzdoba byla přeinstalována."

ČTĚTE TAKÉ:

K nakousnutí! Tohle jídlo vypadá jako vagina PIKANTNÍ GALERIE
Drsný experiment! Celý měsíc museli mít sex každý den! Neuvěříte, jak dopadli!

mj, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz