Vévodkyně Kate

Kateino tajemství odhaleno! V kabelce nosí tyto čtyři věci

Kateino tajemství odhaleno! V kabelce nosí tyto čtyři věci
Zdroj: Profimedia

Vévodkyně Kate svůj outfit téměř vždy doplní malou kabelkou. V psaníčku podle odborníků na královskou rodinu nosí jen ty nejpotřebnější věci. Podle nejnovější biografie jsou pouze čtyři.

Zatímco ženy, které nepatří do královské rodiny, se snaží do své kabelky nacpat co nejvíce, vévodkyně z Cambridge takový problém nemá. Většinou nepotřebuje ani průkaz totožnosti ani peníze a už vůbec ne klíče, píše portál Daily Mirror.

Kate si tak většinou vystačí s malou kabelkou nebo psaníčkem. I přesto ale její taštička není prázdná, podle spisovatelky Marcii Moodyové obsahuje čtyři nezbytnosti. Informuje o tom v novém životopise vévodkyně nazvaném Kate: Biografie.

První předmět, který Kate v kabelce má, nosí u sebe zřejmě většina žen. Jde o malé zrcátko, které je perfektní, když si chce členka královské rodiny na poslední chvíli zkontrolovat svůj make-up nebo účes, než se setká s důležitými lidmi, případně fotografy.

 

K tomu slouží i druhá věc, kterou nosí - savý papír, díky kterému Kate nikdy neuvidíme s mastným nebo zpoceným obličejem. Další dva předměty už jsou znovu poměrně běžné. Jde o kapesník a balzám na rty, překvapivě ne rtěnku.

Související obsah

Pokud je ale Kate venku s dětmi, jako byla třeba na začátku června, kdy přišli podpořit tatínka, prince Williama, v pólu, nosí daleko větší kabelku. V ní má zřejmě uloženy všechny věci a hračky, které by princ George, princezna Charlotte a princ Louis mohli potřebovat.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz