Domácí

Lidé už nakupují vánoční stromky ve velkém! Některé jsou v akci

Pokud si chcete pořídit domů pěkný vánoční stromek, rozhodně byste neměli otálet. Právě tento víkend prodej stromků odstartoval. Dobrá zpráva je, že ceny se proti loňsku nezměnily. Někde stromky nabízejí dokonce už ve slevách.

Venku vládne sice ukázkové podzimní počasí, mnozí už ale myslí na Vánoce. Třeba ve Zlíně to na jednom z míst, kde se začaly prodávat vánoční stromky, vypadalo, že už je advent v plném proudu. Prodejci si na nezájem stěžovat nemohli.

Lidé většinou přiznali, že s nákupem vánočního stromečku ještě ráno nepočítali. Že se už dají koupit, a to dokonce za akční zlevněné ceny, zjistili až při návštěvě obchodních center.

Související obsah

Prodejci slibují, že stromky rozhodně nebudou dražší než loni. Může za to i obrovská konkurence, která na náš trh ve velkém vozí stromky z plantáží ze severu Evropy.

Málokdo ale ví, že koupit stromek může i z pohodlí domova, a to přes stále oblíbenější e-shopy. Nebo pokud chcete výběr vánočního stromečku spojit se zážitkem, na některých místech si můžete svůj vybraný stromek i sami uřezat!

Petr Zapletal/mj, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz