Peníze

Hocha (12) na Slovensku zbili pro pár drobných asi příbuzní. Zemřel!

Hocha (12) na Slovensku zbili pro pár drobných asi příbuzní. Zemřel!
Zdroj: tvnoviny.sk

Šílený případ rozplétají policisté na jihu Slovenska. Vyšetřují smrt dvanáctiletého Nikolase. Hoch zemřel poté, co dostal brutální "nakládačku" kvůli pár drobným. Nejotřesnější na celém případu je to, že chlapce podle všeho zřídili vlastní příbuzní!

Konflikt v Šarovcích měl vypuknout poté, co dvanáctiletý Nikolas zašel k sousedům a poprosil o chleba. Za drobnou pomoc dostal také jedno euro, zjistil reportér TV Markíza.

"S výdělkem utíkal do obchodu a koupil si slunečnicová semínka," popsal soused. Pak ovšem Nikolasův starší bratr, sestra a matka zjistili, že mu ještě zbylo 50 eurocentů (asi 13 korun). A začali se peněz dožadovat.

Když je hoch odméítl vydat, tak se na něj podle souseda příbuzní vrhli a začali ho mlátit hlava nehlava. Pak ho ještě za trest nechali spát v autě na dvoře.

Související obsah

K lékařce se tak Nikolas dostal až druhý den. V ordinaci začal kolabovat, takže doktorka zavolala záchranku.  Zdravotníci Nikolase oživovali a v kritickém stavu ho převezli do nemocnice. Ale bylo pozdě.

Dům, ve kterém rodina žije, je nyní prázdný, všichni se podle Markízy odstěhovali neznámo kam. Vše už vyšetřuje kriminálka s podezřením na trestný čin usmrcení. Policisté také čekají na výsledky pitvy.

pez, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz