Nelahozeves

Po Janě (†58) zůstaly vnoučata i děti. Na pumpu lidé jezdili kvůli ní

Pondělní vraždu čerpadlářky na benzince nedaleko Nelahozevsi mohou mít na svědomí muž a žena. Původně přitom policisté spekulovali o dvou mužích. Na zavražděnou vzpomínají lidé jako na milou ženu, kterou měli všichni ve vesnici rádi.

Desítky podnětů ohledně totožnosti pachatelů prověřují od včerejška policisté. Právě na jejich základě se domnívají, že jedním z pachatelů může být žena. "Za všechny informace od veřejnosti děkujeme a stále je prověřujeme. Zároveň prosíme všechny řidiče, kteří mají v autech kameru a v inkriminovanou dobu projížděli kolem benzinky, aby se ozvali na tísňovou linku 158," vyzval policejní mluvčí Zdeněk Chalupa.

Na zavražděnou Janu Š. (†58) lidé vzpomínají jako na milou a usměvavou ženu. Někteří jezdili na benzinku jen kvůli ní. "Párkrát jsem za ní přijel na kafe a popovídat si," popsal pro TN.cz jeden ze zákazníků pumpy. Lidé v Nelahozevsi za ni zapalují ve vesnici svíčky.

Podle informací Blesku měla žena děti i vnoučata, Vánoce už s nimi ale nestráví. Dvojice lupičů ji chladnokrevně popravila. Nedala jí žádnou šanci na záchranu. O to horší je, že se blízcí o její smrti dozvěděli ve chvíli, kdy byli na pohřbu jejího kamaráda.

Související obsah

Dvojice maskovaných lupičů přepadla pumpu v pondělí před třetí hodinou ranní. Jejich řádění trvalo pouhých 40 vteřin. Ženu zastřelili prakticky okamžitě. Za vraždu jim hrozí až výjimečný trest.

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz