Domácí

Zvrat v pátrání po Valerii (6), policie hledá neznámého muže

Zvrat v pátrání po Valerii (6), policie hledá neznámého muže
Zdroj: Policie ČR

V souvislosti s pátráním po malé Valerii pražští policisté hledají neznámého muže, který by mohl mít informace k jejímu nalezení. Společně s podezřelou přivedli holčičku do školky, kde se snažili domluvit, aby mohl muž dítě vyzvedávat. Po Valerii pátrá policie už od loňského srpna.

Pražští policisté již v pondělí zveřejnili, že ženu, kterou podezřívají ze zmizení malé Valerie (6), obvinili z týrání svěřené osoby. Babička, která dostala malou dívku do péče, ji a jejího bratra měla svazovat a dávat jim roubík.

V případu zmizelé Valerie Kvasničkové se objevila nová informace, policisté pátrají po neznámém muži, který by mohl mít informace o dívce a mohl by tak přispět k jejímu nalezení.

"V souvislosti s tímto případem hledáme muže, který byl viděn se stíhanou ženou. Společně Valerii přivedli do školky Romodrom v Praze 8, kde se pokoušeli domluvit na tom, že muž bude holčičku občas vyzvedávat," informoval mluvčí policie Jan Daněk.

Jeho podoba je zachycena na identikitu. Šlo o staršího, vyššího muže bílé pleti se šedivými vlasy. Na identikitu vypadá podle policie mladší než ve skutečnosti.

Související obsah

"Pokud se dotyčný muž na obrázku poznává, či ví, že obviněnou ženu do této školky doprovázel, ať se ozve na linku 158. Stejně žádáme i veřejnost, pokud muže na obrázku někdo pozná, aby se policii přihlásil," doplnil Daněk.

Malou Valerii dostala babička do péče společně s dalšími třemi sourozenci. Když ale malé dítě jeden z rodinných příslušníků delší dobu neviděl, obrátil se na policii. Od té doby po holčičce policisté pátrají, zatím bohužel bez úspěchu.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz