Eva Pilarová

Eva Pilarová nedozpívala koncert v Hlučíně, udělalo se jí špatně!

Zpěvačka Eva Pilarová, která nedávno začala opět vystupovat po dlouhé rehabilitaci, nedozpívala koncert v Hlučíně na Opavsku, kde vystupovala s dětským sborem. Zpěvačce se krátce po začátku koncertu udělalo špatně a pořadatelé museli zajistit náhradní program.

Podle jednoho z návštěvníků koncertu odzpívala Eva Pilarová s dětským sborem Sluníčko v Hlučíně dvě písničky. Pak se jí udělalo špatně a v koncertu nemohla pokračovat.

To televizi Nova potvrdila i zástupkyně ředitele společnosti Sport a kultura Hlučín Veronika Antončíková. "Já jsem tam celou dobu byla. Udělalo se jí nevolno. Měli jsme náhradní program," řekla Antončíková.

"Myslím si, že všechno proběhlo v pořádku a program nestrádal. Paní Evě přejeme brzké uzdravení," dodala Antončíková.

Související obsah

Tým Evy Pilarové zpěvaččin zdravotní stav nechtěl komentovat. "Nezlobte se, pokud vydáme nějaké prohlášení, tak zítra. V tuto chvíli nepodám žádnou informaci," řekl TV Nova manažer Vítek Chadima.

Eva Pilarová začala znovu vystupovat 23. listopadu. Předtím se léčila ze zranění, která utrpěla při pádu ve svém bytě. Zpěvačka si zlomila stehenní kost a zranila si i rameno. Lékaři ji nohu museli operovat a zpěvačka pobývala dlouhé týdny v Ústřední vojenské nemocnici v pražských Střešovicích.
 

Eva Pilarová poslala po svém úrazu fanouškům vzkaz:

vbo, TN.cz

K tématu Eva Pilarová

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz