Nehoda

Muž v Plzni vběhl pod kola auta. Stejná nehoda byla i v Opavě

Muž v Plzni vběhl pod kola auta. Stejná nehoda byla i v Opavě
Zdroj: Krimi Plzeň

Sobota začala pro záchranáře na mnoha koutech republiky záchranou chodců, které srazilo auto. V noci vyjížděli k záchraně opilce v Plzni, který vběhl přímo před jedoucí dodávku. Odpoledne pak zasahovali u podobné nehody zdravotníci v Opavě.

Dvě hodiny po půlnoci vyjížděli v sobotu záchranáři k dopravní nehodě v Plzni. Na Klatovské třídě tady srazila dodávka chodce. Svědci tvrdí, že muž vstoupil do cesty z tramvajového ostrůvku přímo před auto.

Podle informací policie došlo ke zranění třicetiletého muže, který byl následně převezen do nemocnice. "Muž při dechové zkoušce nadýchal přes dvě promile alkoholu," uvedla pro Krimi Plzeň policejní mluvčí. Chodec údajně neutrpěl žádná vážnější zranění.

Vážné zranění si ale vyžádala nehoda na ulici Olomoucká v Opavě. V sobotu odpoledne tady u nemocnice došlo ke srážce chodce. Ten utrpěl vážná zranění hlavy a musel být převezen vrtulníkem do ostravské nemocnice.

Související obsah

"Pacient byl s poraněním hlavy a mozku letecky transportován do Fakultní nemocnice v Ostravě," informoval mluvčí záchranné služby v Ostravě Lukáš Humpl.

pan, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz