Domácí

Policie ukázala fotky oblečení mrtvého muže! Nepoznáte ho?

Policie ukázala fotky oblečení mrtvého muže! Nepoznáte ho?
Zdroj: Policie ČR/Profimedia

Policie prosí veřejnost o pomoc při pátrání po totožnosti muže, který nepřežil srážku s vlakem 11. prosince 2018 v Ústeckém kraji. Policie nyní zveřejnila fotky oblečení, které měl muž při tragické nehodě na sobě.

Ke srážce neznámého muže s vlakem došlo v úterý 11. prosince 2018 na železničním přejezdu mezi Mojžířem a Neštědicemi. "Obracíme se na veřejnost s žádostí o pomoc při pátrání po totožnosti neznámého muže, který nepřežil střet s vlakovou soupravou," uvedl tiskový mluvčí Daniel Vítek.

Muž byl ve věku 40 - 60 let, postavy 175 - 180 cm, měl hnědé oči, krátké hnědé prošedivělé vlasy s čelní a temenní pleší. Měl také hnědé prošedivělé vousy. 

Související obsah

Významné bylo také tetování, a to křížek o velikosti 4 cm, který měl muž na vrchním předloktí pravé ruky. Tetování připomínalo Maltézský kříž.

Na sobě měl černou sportovní soupravu značky NIKE, šedivou mikinu na zip s kapucí s bílo zeleným nápisem na hrudi. Dále šedivé tričko s krátkým rukávem, na hrudi bílý nápis ChiCAGO a číslovku 86, černý pletený žebrovaný svetr a botasky značky ADIDAS šedé barvy.

"Veškeré informace k totožnosti neznámého muže lze sdělit na nejbližší policejní služebnu, nebo na linku 158, za pomoc veřejnosti předem děkujeme," dodal Vítek.

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz