Královská rodina

Vánoční přání královské rodiny odhalena! Malý Louis baví internet

Vánoční přání královské rodiny odhalena! Malý Louis baví internet

Královská rodina se pochlubila letošními vánočními přáními. A nejvíc ze všech baví malý princ Louis!

Vánoční přání od britské královské rodiny budou letos skutečně krásná. Princové Charles, William i Harry se vyfotili se svými nejbližšími. Buckinghamský palác nejnovější snímky zveřejnil v pátek odpoledne. Na všech bude stát: "Přejeme vám šťastné Vánoce a nový rok."

Princ William se a manželkou Kate a svými třemi dětmi vyfotil už na podzim v jejich sídle Anmer Hall v Norfolku. Pětiletý Charles rozpustile stojí na kmeni stromu, zatímco jeho tříletá sestra Charlotte se drží táty. Ze všech dětí nejpovedenější výraz ale má osmiměsíční Louis. Větší pohodář snad v královské rodině asi není!

To prince Harry s manželkou Meghan se ve vánočním přání rozhodli zavzpomínat na svůj svatební den. Fotografovi se je podařilo zachytit, když si užívali ohňostroj na oslavě ve Frogmore House. Příští rok už s nimi na snímku bude i malý princ nebo princezna.

Související obsah

Velmi seriózní přání pak lidé dostanou od následníka trůnu prince Charlese a jeho chotě Camily. Ti si vybrali fotografii z oslavy princových 70. narozenin, která se uskutečnila v listopadu.

Kate po porodu jako ze škatulky udivila celý svět. Podívejte se na reportáž TV Nova z dubna:

mom, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz