Strom

Muž lezl na vánoční strom před klubem. Spadl ze špičky a zemřel!

Muž lezl na vánoční strom před klubem. Spadl ze špičky a zemřel!
Zdroj: TN.cz

Neštěstí se stalo ve skotském městě Kirkcaldy. Návštěvníci klubu našli na ulici zraněného muže, který po převozu do nemocnice zemřel. Podle manažera klubu muž spadl ze špičky vánočního stromu.

Neobvyklé úmrtí ve městě Kirkcaldy už vyšetřuje policie. Podle předběžných informací ale vyšetřovatelé vyloučili, že by na smrti muže, který měl spadnout z vánočního stromu, měl podíl někdo cizí. Informuje o tom portál The Guardian.

Zraněného muže ležícího na ulici našli v noci na pátek lidé, kteří odcházeli z klubu Kitty's. Zavolali záchranáře, kteří ho převezli do nemocnice. Ani rychlý zásah lékařů ale nepomohl a muž zraněním podlehl. Policie pak obehnala strom policejní páskou.

Manažer klubu Kitty's prý viděl muže spadnout z vánočního stromu na travnatou plochu. "Šplhal na ten strom, byl až nahoře, držel se špičky. Když spadl, myslel jsem si, že má jen vyražený dech. Šel jsem ho zkontrolovat a když se neprobíral, zavolal jsem sanitku," popsal Mario Caira.

Související obsah

V klubu prý muž, který podle Cairy vypadal asi na 50 let, před šplháním na strom nebyl. Zda byl pod vlivem alkoholu nebo drog, zatím není jasné. "Je to opravdu tragická událost, zvláště v tuto dobu. Naše myšlenky jsou s jeho rodinou," uvedl radní Neil Crooks.

Podle Cairy muselo jít o obrovskou náhodu. "Nemám žádné lékařské vzdělání, ale řekl bych, že to můžete udělat tisíckrát a pak odejdete po svých," uvedl. Policisté případ nadále vyšetřují, zřejmě nařídí také soudní pitvu.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz