Karel Gott

Karel Gott po vážné nemoci poslal vánoční vzkaz. Fanynky jásají

Karel Gott po vážné nemoci poslal vánoční vzkaz. Fanynky jásají
Zdroj: facebook

Ještě před měsícem ležel zpěvák Karel Gott v nemocnici s dalšími zdravotními potížemi. Nyní ale poslal fanouškům vzkaz, ze kterého je jasné, že už mu je lépe. Třetí adventní neděli tráví v přírodě.

Není to ani měsíc od doby, kdy Karla Gotta lékaři propustili z Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. Týden se tam léčil se zánětem dýchacích cest, kvůli slabé imunitě musel být dokonce v karanténě. Rušil také naplánované koncerty.

Po třech týdnech je všechno jinak a Mistr si znovu užívá radostí života. Na třetí adventní neděli vyrazil na procházku do zasněžené přírody. "Milí přátelé, dnes ráno jsem se probudil a ejhle, jsem sněhem zavátý," napsal Gott na svém facebookovém profilu.

Zlatý Slavík přiložil také svoji fotku v pro něj neobvyklé tmavě zelené bundě, kolem něj jsou jen stromy pokryté sněhem. Na příznivce se ze snímku usmívá a vypadá to, že zdravotní problémy jsou tatam, čehož si okamžitě všimly jeho fanynky.

"Páni! Vy jste štramák, pane Gotte," píše pod příspěvkem Jana. "Ale měl byste si dát čepici, ať se nenachladíte," doporučila Zdeňka. Další přidávají počasí, které u nich právě panuje, na což se Slavík v popisku také ptal.

Související obsah

Oblíbený zpěvák má oslabenou imunitu po předchozích prodělaných nemocech, mezi nimiž byla i rakovina mízních uzlin, kterou před více než dvěma lety porazil. Jakékoliv onemocnění tak pro něj může být životu nebezpečné.

Podívejte se na reportáž TV Nova z července, kdy Karel Gott oslavil 79. narozeniny: 

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz