Princ George

Harryho a George na veřejnosti spolu neuvidíte! Odhalili důvod

Harryho a George na veřejnosti spolu neuvidíte! Odhalili důvod
Zdroj: Profimedia

Princ Harry má údajně se svou neteří a synovci skvělý vztah, na veřejnosti se k nim ale chová chladně. Odbornice na královskou rodinu teď odhalily, že to má nařízeno - z poměrně podivného důvodu.

Princ Harry se nemohl dočkat, až se jeho bratrovi princi Williamovi a manželce Kate narodí první dítě. Těšil se na nové povinnosti i radosti, které by mu plynuly z role strýce. Podle zákulisních informací má se svými synovci i neteří skvělý vztah.

Britská veřejnost by ale mohla mít problém něčemu takovému věřit. Při oficiálních událostech, které sledují lidé po celém světě, nebo na fotkách se totiž Harry chová k Georgeovi i dalším potomkům svého bratra odtažitě. Píše o tom portál express.co.uk.

Přestože už spolu Harry s Georgem byli vyfoceni na portrétech královské rodiny, neexistuje jediný snímek, na kterém by si třeba strýc se svým synovcem hrál či s ním vůbec mluvil. Odbornice na vládnoucí monarchii teď odhalily důvod.

Související obsah

"Není to proto, že by se neměli rádi, ale spíše proto, že Harry byl dlouhou dobu sám a královská rodina nechtěla, aby lidé říkali 'chudák starý mládenec Harry, podívejte se, jak si hraje s tím dítětem'," uvedly spisovatelky Kaitlin Menzová a Lisa Ryanová.

Teď už se královská rodina ničeho podobného obávat nemusí. Harry se v květnu oženil s americkou herečkou Meghan Markle, s níž teď čeká první dítě. Mělo by se narodit na jaře, podle některých zdrojů to ale bude dříve.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz