Pohádka

Láska jako z pohádky! Poznali se den po narození, za 30 let se vzali

Láska jako z pohádky! Poznali se den po narození, za 30 let se vzali
Zdroj: Instagram

Příběh jako z pohádky zažili Jemma a Daniel z australského Melbourne. Jejich matky se spřátelily v porodnici, kde začalo i jejich přátelství. Poté se jejich životy rozdělily, setkali se ale znovu po 14 letech. Od té doby je z nich pár, který teď čeká miminko.

Jemma a Daniel se oba narodili v porodnici v Melbourne jen pár hodin po sobě. Jejich matky, které měly společný pokoj, si rychle padly do oka, a tak se začaly přátelit také jejich děti. Jemma a Daniel jsou spolu vyfoceni už jediný den po narození, píše portál Daily Mail.

Až do svých deseti let byli téměř nejlepšími přáteli a stále se vídali, přestože jejich rodiny bydlely v jiných městech. "Naše mámy pořád udržovaly kontakt a často se navštěvovaly, dokud nám nebylo asi devět nebo deset. Pak jsme se vydali každý svou cestou," popsala Jemma.

Příběh zamilovaného páru měl ale teprve začít. V roce 2013 Jemma narazila na instagramovou stránku kadeřnictví, které vlastnila Danielova sestra Rhiannon. "Začala jsem ji sledovat a nedlouho potom jsem našla Daniela na facebooku. Začali jsme si psát," vypráví Jemma.

Brzy poté se objednala k Rhiannon do salónu. A protože kadeřnictví se nachází hned vedle domu, kde Danielova rodina bydlela, rozhodl se i on za svou starou kamarádkou zastavit. Jemma ale byla zrovna uprostřed barvení vlasů. "Chtěl mě políbit na tvář, ale skončil s barvou na klobouku," směje se.

Související obsah

Danielova matka pak naléhala, aby si po letech udělali znovu společnou fotku. To vedlo k prvnímu rande a od té doby už byli nerozluční. Po dvou šťastných rocích požádal Daniel svou vyvolenou o ruku. Svatba se konala v dubnu 2017 a následujícího dne se nastěhovali do nového domu.

Tím ale jejich pohádka neskončila. Třicet let poté, co se jako miminka poprvé setkali, přivedou na svět vlastního potomka. Narodit by se měl v březnu 2019. "Všichni si myslí, jak není náš příběh šílený. Já si ale myslím, že jsme pro sebe byli stvořeni," uzavřela Jemma.

Zobrazit pspvek na Instagramu

Pspvek sdlen Jemma Maree Langley (@jemmamaree__),

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Pohádka

Důležité Události

Píše se na Deník.cz