Požár

Vadné vánoční ozdoby způsobily požár! Uhořela matka a dvě děti

Vadné vánoční ozdoby způsobily požár! Uhořela matka a dvě děti
Zdroj: Profimedia

Jen několik dní před Vánoci otřásla Velkou Británií rodinná tragédie. Při požáru domu zemřela matka a dvě malé děti. Oheň zřejmě způsobila elektrická světla na vánočním stromku.

Třiatřicetiletá Justine Collisonová, její osmiletá dcerka Izzy a pětiletý Harvey zemřeli při požáru v Collinghamu v oblasti Nottinghamshire. Čtyřiatřicetiletý otec rodiny Gavin Collison je ve vážném stavu v nemocnici. Požár ze sobotního rána pravděpodobně způsobila vánoční světýlka s pohádkovým motivem, která byla pověšená na vyschlém vánočním stromku.


Justine Collisonová a její dvě děti:


Rodině se pokoušeli pomoci sousedi, dovnitř se však nedostali. “Bylo tam hodně kouře. Šli jsme k předním dveřím a bouchali jsme na okna. Zkoušeli jsme i zadní dveře. Klika byla horká a všude byl kouř,“ popsal pro britský portál Mirror soused Paul Norton.

Související obsah


Na místo pak dorazili hasiči a těm už se se speciálním vybavením podařilo do obydlí dostat. Matce s dcerou však již pomoci nedokázali, syn zemřel po převozu do nemocnice. Okolnosti požáru se stále vyšetřují, hlavní verzí hasičů je závada na elektroinstalaci vánoční výzdoby. Úřady zatím přesnou příčinu nepotvrdily.
 

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz