Maddie McCannová

Smutné Vánoce: Zdrcení rodiče Maddie poslali dojemný vzkaz

Smutné Vánoce: Zdrcení rodiče Maddie poslali dojemný vzkaz
Zdroj: Profimedia

Kate a Gerry McCannovi nikdy nevzdají pátrání po své ztracené dceři Maddie. Ta zmizela na dovolené v portugalském letovisku Praia da Luz v květnu roku 2007. Od té doby po dívce intenzivně pátrají detektivové, ale zatím bez úspěchu. Vánoce pro rodinu McCannových prý už nikdy nebudou jako dřív.

Dvanácté Vánoce bez milované dcery má za sebou rodina McCannových. "Chybí nám každý den. Vánoce bez ní už nikdy nebudou jako dřív, ale snažíme se jak, to jde,“ uvedla rodina v prohlášení. "Pátrání pokračuje a naše naděje zůstává, květen 2019 bude klidný a pozitivní pro všechny z nás,“ vzkázali Kate a Gerry.

Pár tráví Vánoce se svými 13letými dvojčaty Seanem a Amelií. Rodina děkuje všem svým podporovatelům za podporu a vzkazy, které ji v těžkých časech pomáhají.

Související obsah

Rodiče se snaží, aby jejich dvojčata vyrůstala normálně a zmizení jejich starší sestry je nepoznamenalo. Ne vždy to ale jde a Vánoce jsou jeden z momentů v roce, kdy je to bez dcery pro všechny mnohem těžší. "Maddie by to měla být a slavit s námi společně,“ říká její matka.
 

hru, TN.cz

K tématu Maddie McCannová

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz