Miloš Zeman

Tajemství adventního věnce Miloše Zemana: Tradice trvá už roky

Prezident Miloš Zeman jako každý rok pronesl své vánoční poselství na obrazovkách TV Nova. Jeho stůl jako vždy zdobil krásný adventní věnec? Víte, jaké je jeho tajemství?

Při vánočním poselství Miloše Zemana nesmí na stole pochopitelně chybět adventní věnec se svíčkami. Kdekdo by si myslel, že to bude věnec za několik tisíc korun z dílny nějakého renomovaného floristy. Ale je to úplně jinak.

Už šest let vyrábí věnce pro pana prezidenta Zemana mladík jménem Pavel Kočiš, který je také velkým fanouškem prezidenta.

"Již 6 let je součástí vánočního poselství adventní věnec, který panu prezidentovi vždy vyrobím. Jsem rád, že už 6 let mužů pro pana prezidenta vytvářet adventní věnce. Adventní věnce vždy dělám s velkou pečlivostí a s radostí,“ napsal Pavel Kočiš na Facebook a přiložil galerii fotografií adventních věnců s panem prezidentem.

Pavel Kočiš je mladý muž, který velmi a dlouho obdivuje prezidenta republiky Miloše Zemana. Rád se s ním setkává a při každé příležitosti mu nezapomene namalovat obrázek, nebo poslat nějaký milý dárek.

hru, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz