Zahraničí

Letuška měla na Vánoce službu. Otec jí připravil krásné překvapení

Letuška měla na Vánoce službu. Otec jí připravil krásné překvapení
Zdroj: facebook

Většina z nás chce strávit Vánoce se svou rodinou, ne všichni ale mají volno. To je případ i mladé letušky, která musela být na Vánoce v práci. Proto se její otec rozhodl, že jí připraví nečekaný vánoční dárek.

Krásný vánoční příběh zveřejnil na Facebooku muž, který letěl domů z Floridy do Detroitu. V letadle seděl vedle staršího muže, který se mu svěřil s tím, že chtěl Vánoce trávit se svou dcerou - letuškou. Ta ale přes svátky musela pracovat, proto jí její otec připravil překvapení.

Zarezervoval si hned šest letů společnosti Delta Air Lines, na kterých jeho dcera musela sloužit. Díky tomu mohli Vánoce strávit spolu. "Rozhodl se, že bude na svátky se svou dcerou. Takže dnešek a zítřek stráví v letadle. Fantastický otec!" napsal muž na Štědrý večer na Facebooku.

 

Související obsah

Dojemný příběh sklidil obrovskou odezvu - sdílelo jej více než 30 tisíc lidí. Zareagovala na něj i společnost Delta Air Lines. "Vážíme si všech našich zaměstnanců za to, že pracují během svátků a jsou k dispozici našim zákazníkům. A jsme moc rádi, že tento úžasný otec má příležitost strávit Vánoce se svou dcerou," vyjádřila se k letecká společnost.


 

sei, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz