Zahraničí

Kruté děti strčily pejskovi do tlamy rachejtli! Rozzuřily tím celý svět

Kruté děti strčily pejskovi do tlamy rachejtli! Rozzuřily tím celý svět
Zdroj: facebook

Celým světem proletěly fotografie zuboženého psa, kterému kruté děti strčily do tlamy petardu. Ta záhy vybouchla a způsobila zvířeti rozsáhlá zranění.

Odporný čin se odehrál na Štědrý den v jihoamerickém státě Paraguay. Informovala o něm na sociálních sítích mladá žena, která se pejska ujala. "První oběť Vánoc. Pejsek je ve velmi vážném stavu. Má mnoho zlomenin v horní a dolní čelisti," napsala žena na Facebooku.

Policisté uvedli, že psovi vážná zranění způsobila skupina malých dětí, která mu rachejtli - s již zapálenou pojistkou - strčila do tlamy. Ta za několik vteřin explodovala a kromě četných zlomenin pejskovi způsobila popáleniny a poničila mu zuby.

 

Související obsah

Děsivé záběry zuboženého zvířete oběhly celý svět spolu se zprávou, že děti psa zabily. Žena, v jejíž péči pes skončil, tuhle informaci razantně odmítá jako falešnou zprávu. "Nesdílejte prosím nepravdivé informace. Pes žije a je stabilizovaný," napsala žena na Facebooku a přidala fotky, které to dosvědčují.

Nebohému pejskovi se dostalo péče lékařů a po operaci se pomalu zotavuje. Léčbu mu hradí místní nadace. Příspěvek sdílely tisíce rozzuřených lidí. "Ty děti, které to udělaly, jsou budoucí zločinci!" zněla jedna z reakcí na otřesný čin.

sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Nová německá vláda chce vytvořit Spojené státy evropské

Přeměna Evropské unie na federální Spojené státy evropské bude jednou z priorit nastupující německé vlády Olafa Scholze, upozornil list The Telegraph. O změnu smluv o Unii se má zasazovat budoucí ministryně zahraničí Annalena Baerbocková. Reformu EU má kabinet v koaliční smlouvě a podporují ji všechny tři zúčastněné strany, tedy SPD, FDP i Zelení.

Píše se na Deník.cz