Zahraničí

Konec krále divokých večírků: Meghan zakázala Harrymu pít!

Konec krále divokých večírků: Meghan zakázala Harrymu pít!
Zdroj: Profimedia

Z prince Harryho je abstinent. Vzdát se alkoholických nápojů jej přiměla jeho manželka vévodkyně Meghan. Ta podporuje prince ve zdravém životním stylu, Harry dokonce začal posilovat a vyhýbá se i kofeinovým nápojům.

Milovník divokých večírků princ Harry má s alkoholem utrum. Meghan mu s pitím učinila přítrž. Nejprve se princ začal postupně vzdávat alkoholických nápojů v době, kdy jeho žena otěhotněla. Následně mu jeho žena zakázala alkohol úplně, navíc mu měla zakázat i pití kávy a čaje. A místo kofeinových nápojů musí popíjet zdravé minerální vody.

Podle přátel vypadá nyní princ Harry lépe. Abstinence mu prý svědčí a myslí si to i jeho rodina. Meghan, která je vášnivou jogínkou, dokonce ke cvičení přivedla i svého muže. "Meghan podporuje Harryho ve cvičení jógy. Ukazuje mu nový alternativní způsob života," tvrdí jeden ze zdrojů královského paláce.

Související obsah

Princ Harry se měl dokonce v březnu minulého roku kvůli své ženě vzdát i kouření a začít posilovat. Prý chtěl získat zpět kondici, jakou měl, když sloužil v armádě.

Vypadá to, že manželka a budoucí matka Harryho dítěte má na prince dobrý vliv. Harryho totiž v minulosti provázely četné skandály z divokých večírků. Svět obletěly fotografie, které mladého prince zachycovaly nahého. Při divokém večírku v Las Vegas jej někdo vyfotil, jak bez oblečení dovádí s nahou dívkou.

Související obsah

V roce 2002 se mladší bratr prince Williama zase přiznal k užívání marihuany a také, že před svou plnoletostí konzumoval alkohol. O tři roky později plnily titulní stránky britských bulvárních plátků fotky prince Harryho v nacistické uniformě, ve které přišel na maškarní bál.

mj, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz