Domácí

Tragédie ve Zlíně! Po požáru v domě našli dva mrtvé lidi

Dva mrtví lidé byli ve středu večer nalezeni po požáru rodinného domku ve Zlíně. Hasičům se podařilo požár uhasit během půl hodiny. Příčiny požáru se vyšetřují.

Při požáru domu ve Zlíně v městské části Kudlov ve Václavské ulici zemřeli ve středu večer dva muži. Mluvčí krajských hasičů Roman Žemlička sdělil, že požár se podařilo dostat pod kontrolu několik desítek minut po příjezdu hasičů.

Uvnitř domu byla při prohledávání nalezena dvě bezvládná těla. Ohledal je koroner, přesnou příčinu úmrtí by měla odhalit nařízená pitva. Výši škody a okolnosti vzniku požáru vyšetřují hasiči spolu s policisty.

Podle policie nembylo možné totožnost mužů s přestností určit. U obou těl byla nařízena soudní pitva. Majitel nemovitosti v době požáru v domě nebyl. 

Související obsah

Budova byla podle všeho na odlehlém místě. "Jde o lokalitu s rodinnými domy," uvedl mluvčí. Na místo vyjížděly zhruba po osmé hodině večerní dvě jednotky hasičů. 

K tragické události vyjížděly i ostatní složky integrovaného záchranného sytému. "K požáru jsme skutečně přijeli, na místě už ale pro nás nebyla práce," uvedl mluvčí zlínské záchranné služby Petr Olšan.

mj, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Prezident Biden navštíví Buffalo truchlící po vraždě deseti lidí

Americký prezident Joe Biden odcestuje v úterý společně s manželkou Jill do Buffala. Chtějí truchlit s obyvateli po víkendové tragické události, kdy bělošský mladík zastřelil v obchodě deset lidí a tři zranil. Podle úřadů si úmyslně vybral černošskou čtvrť a hodlal zabít co nejvíce lidí.

Píše se na Deník.cz