Zahraničí

Facky, kopance a řev. Krvavou bitku dívek v Košicích řeší policie

Facky, kopance a řev. Krvavou bitku dívek v Košicích řeší policie
Zdroj: Profimedia

Záběry, na kterých se dvě mladé dívky pravděpodobně z Košic vzájemně napadají před zraky několika desítek dalších mladých lidí, rychle začaly zajímat i policii. Ta už začala jednat a snaží se mladé dívky i další svědky ztotožnit.

Na sociálních sítích se šíří šokující video, na kterém se vzájemně napadají dvě mladé dívky ze Slovenska. Nechybí pěsti i kopance na zemi. To vše se děje před zraky dalších mladých lidí.

Podle portálu TVNoviny.sk s odkazem na Refresher nejde o klasickou šikanu, ale organizované souboje, lidé, kteří zápasy sledují, měli zaplatit vstupné ve výši 20 eur.

Celá akce má fungovat jako turnaj, kde se bojovníci či bojovnice vzájemně vyřazují, vše se má zaznamenávat na mobily z přesně určených pozic. Na celé video se můžete podívat zde.

O video se již začala zajímat také slovenská policie. Košický policejní sbor věc prošetřuje jako podezření z trestného činu výtržnictví. "Není vyloučené, že po vyhodnocení všech důkazních materiálů a vykonání všech úkonů směřujících ke ztotožnění osob zachycených na videozáznamu dojde v tomto případě ke změně právní kvalifikace," uveřejnili slovenští policisté na Facebooku.

Související obsah

Policie jakékoliv podobné chování odsuzuje a bude konat i v případě, kdyby se potvrdilo, že jde o mladistvé osoby.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz