Napadení

Brutální napadení v Plzni: Dívka (19) skončila zkopaná a okradená!

Brutální napadení v Plzni: Dívka (19) skončila zkopaná a okradená!
Zdroj: Thinkstockphotos

Policisté pátrají po neznámém pachateli, který v sobotu napadl v plzeňské Pallově ulici devatenáctiletou ženu. Ta brzy ráno procházela podchodem, kde si na ni agresor počkal.

Otřesný zážitek prožila mladá dívka v sobotu 6. ledna v Plzni. "Agresor počkal na devatenáctiletou ženu a následně ji udeřil pěstí do obličeje. Oznamovatelka se skácela k zemi a neznámý pachatel ji několikrát kopl do horní části těla,“ popsala událost tisková mluvčí plzeňské policie Iveta Kořínková.

Když ležela otřesená a dezorientovaná na zemi, pachatel využil situace a dívku okradl. "Z kabelky ji odcizil mobilní telefon a finanční hotovost," dodala policejní mluvčí.

Související obsah

Po neznámém pachateli nyní kriminalisté pátrají. Hrozí mu až tříletý trest odnětí svobody. Kromě zraněšní vznikla poškozené dívce také hmotná škoda ve výši 20 tisíc korun.

pan, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA přesunou malý kontingent vojáků do regionu poblíž Ruska

Americký prezident Joe Biden v pátek večer oznámil, že Washington posílí svou vojenskou přítomnost poblíž Ruska dalšími vojáky, kteří budou brzy přesunuti do zemí východní Evropy. Americký ministr obrany Lloyd Austin na pátečním brífinku řekl, že tyto jednotky budou použity k "posílení bezpečnosti v zemích NATO na východním křídle." Pentagon už dříve avizoval, že asi 8 500 amerických vojáků bylo uvedeno do "zvýšené pohotovosti", aby byli nasazeni ve východní Evropě.

Píše se na Deník.cz