Zahraničí

Dívenka spáchala sebevraždu. Chtěla, aby její matka byla šťastná

Dívenka spáchala sebevraždu. Chtěla, aby její matka byla šťastná
Zdroj: Profimedia

Mexičtí policisté vyšetřují případ desetileté holčičky, která spáchala sebevraždu. Zanechala po sobě srdcervoucí vzkaz, ve kterém píše, že bez ní bude její matka konečně šťastná.

Desetiletá Evelyn Nicole z Mexika se zabila na Tři krále. Dopis na rozloučenou, který před smrtí napsala, vyrazil policistům dech. Důvodem její sebevraždy bylo to, že chtěla, aby její matka byla šťastná.

Z dopisu jednoznačně vyplývá, že si dívenka dávala za vinu, že jejich otec od nich odešel. Byla tak nucena žít s nešťastnou matkou, která se trápila, že jsou samy.

"Drazí Tři králové, chtěla bych vás požádat jen o to, aby moje maminka byla tou nejšťastnější ženou na světě, až už tady nebudu. Způsobovala jsem jí jen bolest. Ve chvíli, kdy jsem se narodila, jsem jí zničila život. Byla jsem důvodem, proč můj tatínek od nás odešel," stálo ve smutném dopise na rozloučenou.

Související obsah

To, že dívka spáchala sebevraždu na Tři krále, bylo symbolické. V zemích, jako je Mexiko nebo Španělsko, si v rodinách lidé navzájem dávají dárky. Sebevražda malé Evelyn měla být dárkem pro její matku. "Myslím, že nejlepší dárek ke Třem králům je, že se zabiju," napsala v dopise.

"Přeji si, abych se nikdy nenarodila, což jsi vždycky říkala. Hrozně moc tě miluju, mami, a vím, že Tři králové neexistují, ale přesto ti dám tenhle krásný dárek. Doufám, že si na mě jednou vzpomeneš a až budeš také v nebi, tak mě obejmeš," vzkázala holčička matce.

Sousedi na dívku vzpomínají jako na veselé děvčátko. Podle nich nevykazovala známky deprese ani žádných jiných problémů. Policie případ vyšetřuje a podle místních médií byla ze smrti dívenky obviněna matka.

sei, TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz