Rakousko

Syřan měl zabít 16letou Manuelu. Tělo našli pod listím a větvemi

Syřan měl zabít 16letou Manuelu. Tělo našli pod listím a větvemi
Zdroj: Policie

Zaházené listím a větvemi našla tělo 16leté Manuely K. její matka ve Vídeňském Novém Městě. Policie z vraždy viní 19letého Syřana, se kterým dívka dříve chodila. Do Rakouska přišel v roce 2014.

Případ brutální vraždy řeší policie v Dolním Rakousku. 16letá Manuela se nevrátila v sobotu večer z party, proto po ní rodina spolu s policií začala pátrat. Netrvalo dlouho a tělo dívky objevila její matka v parku nedaleko domu, kde bydlela. Bylo ukryté pod listím a větvemi. Píše o tom web Oe24.at.

Podle policie byly na těle patrné stopy po zápase, s největší pravděpodobností vrah dívku uškrtil. Úplně jasno bude po pitvě. Policie z činu podezřívá dívčina bývalého přítele - 18letého Syřana Yazana A., který do Rakouska přišel před pěti lety.
Právě s ním dívku v sobotu večer viděli v několika barech.

Matce Manuely prý dokonce napsal, že se zpozdí, ale že ji sám doprovodí domů mezi 3. a 4. hodinou ráno. Mladého muže viděla nad ránem v parku také žena, která venčila psa. Když ji ale mladík spatřil, měl vzít nohy na ramena.

Související obsah

Se Syřanem se Manuela vídala asi rok, před časem se ale rozešli. Mladík měl totiž na dívku až chorobně žárlit. Některé informace dokonce hovoří o sexuálním napadení, po kterém dívka udala muže na policii.

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz