Policie obvinila řidiče, který před týdnem silně opilý projel kamionem s poškozenými nádržemi částí Teplic. Zůstala za ním více než kilometr dlouhá stopa od nafty, několik ulic kvůli tomu musela policie uzavřít. V případě odsouzení mu hrozí až 3 leté vězení.
-
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz