Nehoda

Pejskař běžel pomoct k nehodě. Ve vraku umírala jeho snoubenka!

Pejskař běžel pomoct k nehodě. Ve vraku umírala jeho snoubenka!
Zdroj: facebook

Muž, který venčil svého psa, se stal svědkem automobilové nehody. Spěchal k vraku, aby případným zraněným poskytl první pomoc, zůstal ale v šoku. V troskách umírala jeho snoubenka.

Scot Brading venčil nedaleko dálnice A1 ve Skotsku psa jménem Milo, když se na ní srazilo auto s kamionem, který jel v protisměru. 30letý Scot běžel k místu nehody, aby zraněným poskytl první pomoc. Ve vraku našel svoji snoubenku Meghan Ambrozevich-Blairovou, píše portál metro.co.uk.

Meghan utrpěla těžká zranění a nedýchala, proto se ji Scot spolu s dalším lékařem mimo službu snažil oživit. Ani okamžitá resuscitace ale nepomohla a 26letá dívka zemřela. Stalo se tak před více než dvěma lety, nyní se ale případ dostal k soudu.

Řidič kamionu Michael Friel se přiznal k zabití Meghan při čelní srážce. V osudný den si prý na dálnici uvědomil, že jede špatně, proto se otočil. Tím se ale dostal do protisměru na dálnici, na což ho světelnou signalizací upozorňovalo několik řidičů.

 

Meghan cestovala z domova v Dunbaru do Loanheadu, kde ke studiu pracovala na poloviční úvazek na veterinární klinice. Podle dopravních znalců nepřekročila povolenou rychlost, svědci ale popsali, že slyšeli obrovskou ránu, jak do sebe auta narazila.

Související obsah

Hasička, která na místě zasahovala, popsala, že se jí Friel po srážce ptal, "kdy se z téhle silnice stala jednosměrka". Odpověděla, že to byla jednosměrka vždy. Řidič kamionu utrpěl zlomeniny, Meghan už nebylo pomoci. Soud Friela zřejmě odsoudí k podmínečnému trestu.

"Byla krásná, talentovaná, pečující a milující. Milovala život a celý měla před sebou. Ztratili jsme neuvěřitelnou dceru a sestru, její snoubenec ztratil svoji spřízněnou duši a rodinu, kterou spolu plánovali," uvedla rodina v prohlášení, které se četlo u soudu.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz