Stačila chvilka nepozornosti a dětská hra skončila tragédií. Tři malé děti z Floridy si vlezli do mrazáku, který je už nepustil ven. Příbuzní je našli příliš pozdě - všechny tři už byly mrtvé.
Tři děti z Floridy ve věku šest let, čtyři roky a jeden rok si spolu hrály venku na zahradě, kde se měl nacházet odpojený mrazák. Šestiletý chlapec a roční holčička byli sourozenci, kteří žili u babičky.
Jejich čtyřletá kamarádka bydlela ve vedlejším domku se svou matkou. Ta v osudový den na děti měla dohlížet. "Zhruba na deset až patnáct minut se vzdálila na toaletu. Když se vrátila, děti nikde neviděla," uvedl místní šerif.
Když si všimla, že zmizely, vzbudila babičku, která spala před noční směnou. Obě prohledaly oba domy, nakonec je napadlo se podívat do mrazáku, kde děti skutečně našly. Bylo však už příliš pozdě - všechny tři děti se uvnitř udusily. Tragický případ vyšetřuje policie, žádná z žen ale nejspíš obviněna nebude. Podle šerifa se pravdědobně jednalo o nešťastnou náhodu.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz