Domácí

Lupiči přepadli fastfood, svázali ženu a vybrali trezor. Poznáte je?

V polovině prosince přepadla dvojice lupičů fastfood v Průmyslové ulici v Praze 10. Pracovnici svázali a v tašce si odnesli několik desítek tisíc korun. Pachatelé policii stále unikají, a tak se kriminalisté obrací s prosbou o pomoc na veřejnost. Zveřejnili i video z ozbrojené loupeže.

Na kamerových záznamech z noci 17. prosince je vidět, jak jeden z ozbrojenců vstoupí do kanceláře fastfoodové restaurace v Praze 10, namíří na nicnetušící ženu zbraň a strhne ji na zem. Poté ji sváže. Následně oba lupiči prohledají místnost. Když najdou klíče od trezoru, otevřou jej a ukradnou několik desítek tisíc korun a mizí neznámo kam. Otřesené ženě se po chvíli podaří dostat z pout a přivolat policii.

Kriminalistům se nicméně zatím nepovedlo ozbrojené lupiče vypátrat. "Touto cestou se obracíme na veřejnost s žádostí o pomoc při pátrání. Přestože mužům není vidět do tváře, věříme, že je poznáte," uvedl policejní mluvčí Jan Rybanský.

Související obsah

Policie doufá, že pachatele lidé identifikují buď podle oblečení, nebo podle hnědé tašky, ve které si odnesli svůj lup. "Celý případ je prošetřován pro podezření ze spáchání trestného činu loupeže, za což v případě dopadení a odsouzení hrozí až desetiletý trest odnětí svobody," doplnil Rybanský.

mj, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz