MasterChef Česko

Soutěžící v MasterChefovi přizná Alzheimera. Dopadne to špatně

Už ve středu večer se v premiérovém díle MasterChef Česko utká zhruba třicítka amatérských kuchařů o postup mezi nejlepších šestnáct. Kdo před přísnou porotou uspěje?

V boji o bílou zástěru budou bojovat vždy trojice, které musí připravit jídlo dle porotou vybrané suroviny. Nejstaršímu Zdeňkovi (69) se vymstí sladká surovina, a to čokoláda. Šarmantní architekt zapomene do svého fondánu přidat vejce, bohužel se jedná o hlavní ingredienci.

"Doktor Alzheimer mě připravil o kus paměti, zapomněl jsem dát tu nejhlavnější ingredienci, která se do fondánu dává, vejce. Takže jsem nakonec zaimprovizoval a došlo k fatální proměně fondánu na duo krém," popsal celou anabázi Zdeněk.

Porota se snažila Zdeňka podporovat a přesvědčit ho o tom, aby to nevzdával. "Člověk sem nejde prohrát, ale když si běžec obuje jen jednu tretru, tak těžko zvítězí,“ zhodnotil svůj výkon sám Zdeněk.

Související obsah

Jak se porota rozhodne? Postačí pouze dobrá chuť? To se diváci dozví už zítra ve 21:35 v MasterChef Česko na TV Nova. Předchozí díl si můžete pustit zdarma na Nova Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu MasterChef Česko

Důležité Události

Krátká zpráva

Škoda odstavuje na dva týdny výrobu

Automobilka Škoda Auto od pondělí zastavila výrobu ve všech třech svých českých závodech. Odstavení výroby bude trvat následující dva týdny. Výjimkou bude jedna linka v závodech v Kvasinách na Rychnovsku. Při odstávce tam chce firma dokončit 10 tisíc rozdělaných aut. Důvodem utlumení výroby je nedostatek čipů.

Píše se na Deník.cz