Prodej majetku

Chcete vlastní tramvaj? Dopravní podnik rozprodává majetek

Tramvaje, autobusy, hasičské auto, ale i trezory, chatky, zubařské vybavení či vyloženě muzeální vybavení dílen. Pražský dopravní podnik se zbavuje nepotřebného majetku a nabídku může podat každý.

Už za několik set tisíc si můžete dopřát vlastní tramvaj! Pražský dopravní podnik se zbavuje nepotřebného majetku a za dvacetitunový kolos z devadesátých let chce minimálně 350 tisíc bez daně.


Na výběr je ovšem i z celého zástupu autobusů, a to i kloubových, z přelomu 20. a 21. století. Drtivá většina je ale nezpůsobilá provozu, z mnohých jsou vymontované důležité součástky. Naopak stále funkční je k prodeji určená hasičská tatrovka 148 CAS. Tento model se vyráběl v sedmdesátých a na začátku osmdesátých let minulého století.

 


Dopravní podnik se ale chce zbavit i mobilních chatek a výbavy zubní ordinace. Mezi téměř muzejní exponáty patří nefunkční rámová pila z konce padesátých let minulého století či jen o pár let mladší ostřička.

Související obsah


“V případě zájmu zašlete prosím Vámi navrhovanou kupní cenu s uvedením, zda se jedná o cenu bez DPH nebo včetně DPH v zalepené, nadepsané obálce s heslem „Obálková metoda" a inventárním číslem poptávaného majetku. Kromě návrhu ceny uveďte prosím své jméno, telefonní číslo a e-mailovou adresu,“ sdělil dopravní podnik. Kompletní seznam s nabídkou naleznete zde.


Obálky je potřeba odevzdat na podatelnu dopravního podniku na Sokolovské 217/42 na Praze 9 nejpozději do 12. února 2019 do 15:00. Případným úspěšným nákupčím podnik nabízí i služby spojené s přepravou majetku na podvalníku.

rod, TN.cz

K tématu Prodej majetku

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz