Zahraničí

Lidé mají jasno! Hledaný muž vypadá jako Lionel Richie

Lidé mají jasno! Hledaný muž vypadá jako Lionel Richie
Zdroj: Profimedia

Lidé se od úterý na sociální sítí baví případem, který vyšetřuje britská policie z Cardiffu. Hledají totiž muže, který je podle fanoušků velmi podobný zpěvákovi Lionelovi Richiemu. Na internetu se objevuje řada vtipných komentářů, které narážejí i na zpěvákovy písně a texty.

Policie hledá muže kvůli útoku, který se odehrál v jednom z barů. "Rádi bychom mluvili s tímto muže v souvislosti s útokem v centru Cardiffu tento měsíc, který zanechal dvaadvacetiletého muže se zlomenou čelistí," napsala policie na svém facebooku.

Související obsah

Lidé si jejich příspěvku všimli a okamžitě se rozjela na sociální síti vtipná debata, ve které muže připodobňují ke zpěvákovi Lionelovi Richiemu a také narážejí na jeho písně, a to především na píseň Hello. "To je jednoznačně Lionel Richie. Vidím to v jeho očích, vidím to v jeho úsměvu," napsala Marianne M. Žena použila text písně, kde se zpívá: I can see it in your eyes, I can see it in your smile (Vidím to ve tvých očích, vidím to ve tvém úsměvu).

Další muž zase použil část pasáže písně, kde stojí "Hello, is it me you are looking for?" (Ahoj, jsem to já, koho hledáš? Muž napsal: "Ahoj, jsem to já, kdo zlomil tvou čelist?" informoval deník Dailymail.

Policie příspěvek zveřejnila v úterý na facebooku a také v něm vyzvala veřejnost, aby se na ně obrátila, pokud by měla nějaké informace k incidentu.

Podobný případ řešila britská policie i minulý rok. V Blackpoolu hledala zloděje, který vypadal přesně jako herec z Přátel David Schwimmer. Pátrání si všiml i sám herec a velmi vtipně na událost zareagoval. Na sociálních sítích zveřejnil video, ve kterém zloděje napodobuje a policii dokazuje, že byl v době krádeže v New Yorku.

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Z vraždy mladé irské učitelky byl obviněn Slovák (31)

Z vraždy třiadvacetileté učitelky Ashling Murphyové byl ve středu irskými úřady obviněn slovenský státní příslušník Jozef Puška (31). Podle BBC žil zadržený v Tullamore ve středním Irsku a po sdělení obvinění byl umístěn do vazby. Jeho právník požádal o bezplatnou právní pomoc a tlumočnické služby. Policisté v souvislosti s vraždou zdrželi ještě jednoho podezřelého muže, ten byl propuštěn bez obvinění.

Krátká zpráva

Vůdce gangu pašeráků lidí dostal 15 let vězení

Belgický soud odsoudil šéfa vietnamského gangu pašeráků lidí k 15 letům odnětí svobody a pokutě 920 000 eur. Vo Van Hong (45) byl hlavou skupiny, která byla zodpovědná za úmrtí 39 Vietnamců, kteří byli v říjnu 2019 nalezeni udušení v návěsu kamionu na jihovýchodě Anglie. V loňském roce britský soud odsoudil v této kauze další čtyři podezřelé k trestům odnětí svobody v rozmezí od 13 do 27 let.

Píše se na Deník.cz