Zahraničí

Meghan podpořila prostitutky! Vzkazy jim napsala na banán

Meghan podpořila prostitutky! Vzkazy jim napsala na banán
Zdroj: Profimedia

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu v pátek navštívili město Bristol, kde se podívali do nadace podporující malé děti, do místního divadla nebo také přijali pozvání nadace One25, která pomáhá ženám pracujícím v sexuálním průmyslu. V rámci návštěvy Meghan napsala ženám několik podporujících vzkazů, které jim byly zaslány v potravinových balíčcích. Vzkazy vévodkyně napsala na banány.

Meghan s princem Harrym i přes mrazy, které v Británii panují, navštívili město Bristol, kde se podívali do divadla nebo se setkali s lidmi z nadace podporující malé děti. Do města však kvůli špatnému počasí museli jet vlakem, místo letadlem, a tak měli zpoždění. To však neodradilo jejich fanoušky, kteří na ně netrpělivě čekali, uvedl Dailymail.

Oblíbený pár zavítal také do charity One25, která podporuje ženy pracující v sexuálním průmyslu, aby mohly zlepšit svou životní situaci a oprostit se od násilí, závislosti a chudoby. Během rozhovoru s pracovníky se pár dozvěděl, že ženám nadace posílá do ulic balíčky s jídlem, přikrývky nebo láhve s teplou vodou.

Související obsah

Meghan napadlo, že by ženám zaslala vzkaz, aby je podpořila. "Viděla jsem projekt u ženy někde v Americe v rámci programu pro školní obědy. Na každý banán žena napsala vzkaz, aby se děti cítily silnější. Byl to neuvěřitelný nápad, toto malé gesto," vysvětlila Meghan.

Vévodkyně se tedy rozhodla napsat své vzkazy také na banány. Na nich pak stálo: "Jsi statečná. Jsi silná. Jsi milovaná." Ovoce bylo přidáno do potravinového balíčku, jehož součástí byl i nápoj, muffiny nebo brambůrky.

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Severní Korea mobilizuje armádu a zintenzivňuje trasování

Severní Korea musela mobilizovat armádu, aby zajistila distribuci léků na covid a nasadila více než 10 000 zdravotnických pracovníků, aby pomohli s trasováním nakažených, informuje Reuters s odkazem na státní média KCNA. V zemi vypukla epidemie covid-19, kterou potvrdila teprve minulý týden, což vyvolává obavy z velké krize kvůli nedostatku vakcín a odpovídající zdravotnické infrastruktury. Ústředí státní nouzové epidemické prevence hlásilo dalších 269 510 lidí s příznaky horečky, čímž se celkový počet zvýšil na 1 483 060, zatímco počet obětí vzrostl od pondělního večera na 56, uvedla KCNA.

Krátká zpráva

USA souhlasí se zmírněním sankcí vůči Kubě z Trumpovy éry

Američtí představitelé oznámili plány na zmírnění tvrdých sankcí uvalených na Kubu bývalým prezidentem Donaldem Trumpem. Nová opatření schválená Bidenovou administrativou budou zahrnovat rozšíření amerických konzulárních služeb na Kubě, zrychlení udělování amerických víz pro Kubánce a zrušení stropu pro posílání finančních prostředků posílaných migranty v USA rodinným příslušníkům na Kubě, který dříve nesměl přesáhnout 1 000 dolarů jednou za tři měsíce.

Píše se na Deník.cz