Napadení

Muž z Hané vzal sekeru a šel si promluvit s exmanželkou

Muž z Hané vzal sekeru a šel si promluvit s exmanželkou
Zdroj: TV Nova

Dlouhé minuty hrůzy prožily ve svém domě v malé obci na Prostějovsku matka s dcerou. Se sekerou v ruce je totiž navštívil ženin bývalý muž. Kvůli sporům o peníze jim pak rozmlátil vybavení rodinného domu a své exmanželce nakonec vyhrožoval.

Třiačtyřicetiletý muž přišel v sobotu v podvečer do rodinného domu v malé obci nedaleko Němčic nad Hanou. Chtěl si totiž vyřídit spor o peníze se svou bývalou manželkou. Dcera ženy jej však odmítla do domu pustit s tím, že matka není doma.

Tím se ale muž nenechal zastavit a dovnitř vstoupil bez pozvání. V domě pak sekerou začal ničit vybavení. "Šel do patra, kde ve dvou pokojích rozbil sekerou velká zrcadla v hodnotě dva tisíce korun. Pak se vrátil do přízemí a stejným nástrojem poškodil v jednom z pokojů sádrokartonovou příčku," uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová. Ženě tak způsobil škodu dalších 2500 korun.

Bývalý manžel pak dům opustil. Po několika minutách se ale vrátil, a začal své exmanželce vyhrožovat. "Pokud s ním nevyřeší finanční vyrovnání, po nějaké době se vrátí a všechno jim doma rozbije," popisuje událost policejní mluvčí. Vše se navíc odehrálo za přítomnosti dcery.

Související obsah

Policisté už celou událost vyšetřují. "Případ jsme zaevidovali a šetříme ho pro trestné činy vydírání a porušování domovní svobody," dodává mluvčí.

pan, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz