Autobus

Po autobusu v Kladně někdo hodil za jízdy kámen! Rozbil přední sklo

Po autobusu v Kladně někdo hodil za jízdy kámen! Rozbil přední sklo
Zdroj: AKTU.cz

Velké štěstí mělo 20 cestujících a řidič autobusu, kterému v Kladně někdo za jízdy do předního skla hodil kámen. Okno se rozbilo, řidič naštěstí zvládl zastavit. Pachatele tohoto nesmyslného činu hledají policisté.

Autobus v sobotu večer projížděl Rakovnickou ulicí v Kladně, když po něm neznámý člověk kolem půl osmé hodil kámen. Autobus jel ve směru na Kamenné Žehrovice.

"Po zásahu do pravé poloviny čelního skla došlo vlivem úderu k prasknutí. V autobuse cestovalo celkem 20 osob a řidič," uvedla policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Řidič naštěstí dobře zareagoval a zvládl bezpečně zastavit. Nikdo se tak nezranil. Škodu vyčíslili policisté na 15 tisíc korun. Policisté pachatele hledají, podezřívají jej z trestného činu poškození cizí věci.

Související obsah

"Policie vyzývá občany, kteří mohli zaznamenat podezřelou osobu, která vhodila na projíždějící autobus kámen nebo se dne 2. února 2019 kolem 19.30 hodin pohybovala poblíž silnice v Rakovnické ulici, aby poskytli informace na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158 a svým svědectvím dopomohli při dopadení pachatele," vyzvala policejní mluvčí Šteinerová.

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz