Zmizení

Simon zmizel před 20 lety. Našli ho živého a s šokujícím tajemstvím!

Simon zmizel před 20 lety. Našli ho živého a s šokujícím tajemstvím!
Zdroj: Policie

Belgická policie našla muže, který beze stopy zmizel před 20 lety. Je živý a zdravý, přestože rodina v to už ani nedoufala. Skrýval ale tajemství, které jeho blízcí rozhodně nechtěli slyšet.

Simon Lembi se ztratil v roce 1999 ze Saint-Gilles, tehdy mu bylo 14 let. Jeho matka se podle policie dívala na televizi, čehož zřejmě chlapec využil a vytratil se. Rodina poté nahlásila jeho zmizení a ze Simona se stal jeden z nejdéle hledaných lidí v Belgii.

Simonova rodina už se smířila s tím, že nežije, když belgické policisty kontaktoval důležitý svědek. Tvrdil, že Simon bydlí v jiné zemi, kde ho také policie vypátrala, píše portál sudinfo.be. V jakém státě muž žil, policisté na jeho žádost neuvedli.

"Zdá se, že Simon se nechce setkat se svou skutečnou rodinou," sdělil belgický vyšetřovatel. Po dopadení muž policistům sdělil, že odešel dobrovolně, protože nebyl spokojený a nechtěl už dál se svými blízkými žít.

Související obsah

Simon u sebe měl pravé doklady totožnosti, přesto není jasné, jak mohl jako nezletilý překročit hranice. Podle médií v dětství emigroval do Belgie z Angoly, měl ještě další tři sourozence. Krátce poté zmizel a už se nikdy domů nevrátil.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz