Zahraničí

Požár, při kterém zemřely čtyři děti: Policie už zatkla dva lidi

Požár, při kterém zemřely čtyři děti: Policie už zatkla dva lidi
Zdroj: Profimedia

Rodiče čtyř dětí, které zahynuly při tragickém požáru v britském městě Stafford, zatkla místní policie. Podezřívá je ze zabití z hrubé nedbalosti.

Ve čtvrtek odpoledne si přišla britská policie pro čtyřiadvacetiletou Natalii a osmadvacetiletého Chrise. Dvojice byla zadržena kvůli podezření ze zabití z hrubé nedbalosti. Požár, který vypukl tento týden v jejich domě, zabil čtyři z jejich pěti dětí. Osmiletý Riley, šestiletý Keegan, tříletý Tilly, a čtyřletá dívenka Olly zemřeli v noci z pondělí na úterý.

Jediné z dětí, které ničivý požár přežilo, byl jejich nejmladší syn Jack. S necelé dva roky starým batoletem v náručí vyskočil z okna před požárem otec. Podle některých svědectví měla za nimi následně z okna vyskočit i matka Natalie. Část střechy se zhroutila, z oken se vysypalo sklo.

Související obsah

Rodiče i jejich nejmladší syn skončili s popáleninami a nadýchaní kouřem v nemocnici. Sousedé říkají, že oheň vypuknul v jednom z dětských pokojů, než se rozšířil do zbytku domu. Paní Pickeringová, která žije ve vedlejším domě, uvedla pro The Sun: "Když jsem viděla z domu stoupat plameny, okamžitě jsem volala hasiče. Myslela jsem, že jsou všichni z domu pryč.“

mj, TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz