Výměna manželek

Tragédie po Výměně: Zdenek měl nehodu, amputovali mu obě nohy

Tragédie po Výměně: Zdenek měl nehodu, amputovali mu obě nohy
Zdroj: TV Nova

Středeční večer patřil na obrazovkách televize Nova oblíbené reality show Výměna manželek. Dita se Zdenkem se netajili tím, že mají rádi zábavu. Teď jim osud zasadil krutou ránu, Zdenek měl vážnou dopravní nehodu.

Ve středeční Výměně manželek jste viděli rodinu z obce Přelovice, kterou tvoří Dita (38), Zdenek (34) a Vojta (5). Na druhé straně jste se seznámili s Alenou (30), Antonínem (45) a Šárkou (3), kteří žijí v obci Dešná.

Rodina z Přelovic si teď prochází hodně těžkým obdobím. Zdenek měl totiž v pondělí vážnou dopravní nehodu. Na dálnici se srazil s jiným kamionem, hasiči ho museli z kabiny vyprostit. V umělém spánku ho letecky přepravili do nemocnice v Brně.

Jeho stav je stále velmi vážný, nejhůř to odnesly nohy. "Přítel přišel o obě nohy, vzali mu je nad koleny. Je na tom špatně, udržují ho v umělém spánku. Ve čtvrtek ho budou ještě operovat," svěřila se nám Dita.

Související obsah

Malého Vojtu museli odvézt k příbuzným, situaci doma nezvládal. "Zdenek byl živitel rodiny, v tuhle chvíli nevíme, co budeme dělat. On je takovej živel," dodala Dita s tím, že léčba může trvat celý rok.

Související obsah

Televize Nova společně s Nadací Nova uspořádala sbírku, díky které můžete rodině pomoci i vy! Peněžní dary můžete posílat na účet Nadace Nova.

Číslo účtu: 42 28 73 23 29/0800

Variabilní symbol: 201901

Připomeňte si středeční Výměnu manželek:

Nestihli jste středeční Výměnu manželek v televizi? Celý díl si můžete pustit zdarma na Nova Plus. Všechny díly jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz