Domácí

Děsivá nehoda uzavřela dálnici D5. Auto vjelo do protisměru!

Ve čtvrtek kolem půl druhé hodiny se na dálnici D5 ve směru na Rozvadov srazila dvě auta. Jedno z nich mělo údajně jet v protisměru. Dva muži byli při nehodě kriticky zraněni. Úsek je uzavřený, dopravu policie odklání.

Na 61. kilometru dálnice D5 ve směru na Německo na trase Praha – Rozvadov došlo k nehodě několika aut. Úsek je kompletně uzavřený. "Probíhají záchranné a vyprošťovací práce," sdělil tiskový mluvčí Ředitelství silnic a dálnic Jan Rýdl.

Na místo byl vypraven i vrtulník Policie České republiky. "Došlo k čelnímu střetu vozidla Škoda Octavia a Peugeot v levém jízdním pruhu ve směru na Rozvadov, Na místě jsou složky integrovaného záchranného systému," sdělila policejní mluvčí Iveta Kořínková.

Jedno z havarovaných aut jelo po dálnici v protisměru. "Vůz najel špatně na dálnici ve směru na Rokycany, ujel 1,5 kilometru, než došlo k nehodě," doplnila Kořínková.

Na místě byly dvě zaklíněné osoby, které musely být z vozu vyproštěny. "Záchranná služba z místa transportovala staršího muže ročník 1936 s mnohačetnými poraněními na urgentní příjem do plzeňské Fakultní nemocnice. Druhé zraněné osobě, řidiči narozenému v roce 1993, byly zajištěny dýchací cesty a s velmi vážnými zraněními byl transportován do téže nemocnice," sdělila tisková mluvčí plzeňských záchranářů Mária Svobodová.

 
 

Související obsah

Odklon probíhá na 57. kilometru. Podle informací ŘSD se v místě tvoří dlouhé kolony. Provoz by měl být plně obnoven kolem páté hodiny odpoledne.

mj, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz