Domácí

Senior, který vjel na dálnici D5 do protisměru, zemřel v nemocnici

Starší z řidičů, zraněný při čtvrteční nehodě na dálnici D5, podlehl svým těžkým zraněním nemocnici. Redakci to potvrdila mluvčí plzeňské Fakultní nemocnice Gabriela Levorová.

Děsivá nehoda se stala kolem půl druhé hodiny odpoledne na dálnici D5 ve směru na Rozvadov. Senior za volantem Octavie špatně odbočil.

"Vůz najel špatně na dálnici ve směru na Rokycany, muž ujel 1,5 kilometru, než došlo k nehodě," sdělila k nehodě ve čtvrtek policejní mluvčí Iveta Kořínková.

Řidiči, kteří si auta na dálnici všimli, volali policii. Než však policisté stačili dorazit, muž se čelně srazil s protijedoucím vozem řízeným mladým řidičem.

Šoféři obou vozů byli po havárii zaklínění, museli být vyproštěni, následně byli oba s těžkým zraněním transportováni záchrannou službou do FN Plzeň.

Související obsah

Muž, narozený v roce 1936, který vjel na dálnici do protisměru, bohužel svým zraněním v nemocnici posléze podlehl. Druhý řidič se podle mluvčí plzeňské nemocnice stále nachází v kritickém stavu v ohrožení života. "Mladší z řidičů je stále ve vážném stavu," sdělila Levorová.

Související obsah

mj, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz