žádost o ruku

Muž chtěl přítelkyni na Valentýna požádat o ruku. Našel ji mrtvou!

Muž chtěl přítelkyni na Valentýna požádat o ruku. Našel ji mrtvou!
Zdroj: facebook

Muž z australského Brisbane našel svoji přítelkyni se střelným zraněním v jejím domě. Okamžitě zavolal pomoc, lékaři už ji ale nedokázali zachránit. Pieter se pak svěřil, že ženu plánoval na Valentýna požádat o ruku.

Tragický konec má láska Pietera Pickera a Megan Kirleyové z Brisbane. V noci na sobotu byla Megan zastřelena v domě, kde dvojice žila. Její přítel ji našel kolem třetí v noci, když se zřejmě vrátil domů. Přestože ihned zavolal pomoc, záchranáři už mohli jen konstatovat smrt.

Policisté Pietera po smrti jeho partnerky zadrželi, o den později ho ale propustili na svobodu. Zároveň požádali všechny svědky, kteří si v okolí domu všimli podezřelého člověka, případně mají kamerové záznamy z auta, aby se jim ozvali. Zatím nemají jedinou stopu.

"Měla dobré srdce a pomáhala všem, kdo to potřeboval - bez váhání a často za cenu svého prospěchu," citoval portál Brisbane Times Pieterova slova. Meganin partner je z její vraždy naprosto zdrcený. Na Valentýna totiž chystal obrovské překvapení.

Související obsah

"Mluvili jsme o tom a shodli jsme se, že spolu chceme strávit zbytek života. A tak jsem koupil prsten a plánoval ji požádat o ruku na den svatého Valentýna," svěřil se Pieter. Místo toho se bude se svou vyvolenou rozloučit naposledy.

Zdrceni z Meganiny smrti jsou také její přátelé, kteří nechápou, že zatím nebyl nikdo zatčen. "Tahle krásná a inteligentní žena, která byla silná a celý život bojovala proti násilí... Jak mohla dojít tak hrozného a násilného konce? A ten, kdo to udělal, je pořád na svobodě," rozčílila se kamarádka April.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu žádost o ruku

Důležité Události

Krátká zpráva

USA uvolní zákaz cestování občanům z EU a Velké Británie

Spojené státy americké uvolní od listopadu zákaz cestování do země občanům z Evropské unie a Velké Británie. Uvolnění se však bude týkat pouze plně očkovaných cestujících, informují Financial Times.

Krátká zpráva

Kvůli těžbě v dolu Turow zaplatí Poláci 500 tisíc eur denně

Polsko bude muset kvůli Turowu platit penále 500 tisíc eur denně. Soudní dvůr EU tak vyhověl české stížnosti. Hnědouhelný důl, který měla polská vláda podle EU dávno zavřít, stále funguje kousek od českých hranic. Polská strana nerespektovala předběžné rozhodnutí o přerušení těžby z května. Vyplývá to z tiskové zprávy soudu.

Píše se na Deník.cz