Život ve hvězdách

Party roku! TV Nova ukázala celou unikátní narozeninovou show

Ve čtvrtek odvysílala televize Nova speciální díl pořadu Život ve hvězdách. Diváci mohli nakouknout na největší party za posledních několik let – oslavu 25. narozenin TV Nova. Poprvé viděli unikátní show, kterou ve Smetanově síni Obecního domu viděly zatím jen hvězdy televizní obrazovky, špičky showbyznysu, politiky a společenského života.

Takový večírek Praha dlouho nepamatuje. Před Obecním domem byl natažený červený koberec. Po něm kráčely hvězdy, které znáte z televizních obrazovek nebo koncertních sálů.

Oslavu 25. narozenin Novy si nenechali ujít ani premiér Andrej Babiš nebo bývalý prezident Václav Klaus. Slavit s Novou přišli i oblíbení zpěváci Dalibor Janda, Josef Vojtek nebo hokejová legenda Dominik Hašek.

Lidem ve Smetanově síni brala dech dvacetiminutová show plná efektů, skvělých tanečníků a zpěváků. Teď ji poprvé viděli celou i diváci TV Nova. Jak televize slavila své 25. narozeniny, totiž ukázal ve čtvrtek pořad Život ve hvězdách.

Související obsah

A diváci mohli nakouknout i na závěrečnou party a podívat se, kdo se na ní pořádně rozjel a utrhl ze řetězu, a kdo zůstal celý večer jen o vodě.

Se Životem ve hvězdách jste mohli také zavzpomínat na klíčové okamžiky TV Nova. Nestihli jste celý díl? Podívat se na něj můžete na NovaPlus. Vše o pořadu Život ve hvězdách najdete na oficiální stránce pořadu.
 

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Život ve hvězdách

Důležité Události

Píše se na Deník.cz