Výměna manželek

Tereza možná přijde o děti! Do péče je chce její bývalý manžel

Tereza možná přijde o děti! Do péče je chce její bývalý manžel
Zdroj: TV Nova

Ve středeční oblíbené reality show Výměna manželek jste mohli sledovat šestadvacetiletou Terezu, která se dostala do rodiny z Liberce. V péči má syna Davida (4), sestru Báru (17) a neteře Danielu (13) a Haničku (5). Jelikož během Výměny na Terezu padlo podezření, že bere drogy, ozval se její bývalý manžel, který se snaží už čtyři roky dostat do péče svého syna Davida a také Haničku.

Tereza ve Výměně manželek nezvládala péči o tři děti a o dvouletou Viktorii se dokonce musela starat její sedmiletá sestra, která ji i přebalovala. Tereza dostala do péče po smrti své matky sestru Báru a také své neteře, protože jejich matka je ve vězení.

V péči má i syna Davida, kterého má se svým bývalým manželem, se kterým žila devět let. Během jejich vztahu dostali do péče všechny děti. "Všude vykládala, že si děti do péče vzala ona. Já jsem souhlasil, že si děti do péče vezmu, když jí rodiče zemřeli. Díky mně se děti dostaly do naší péče," řekl bývalý manžel.

Související obsah

Haničku si k sobě vzali v roce 2014 a poté se jim narodil David. "O děti jsem se staral spíš já," doplnil bývalý manžel. Ve stejném roce dostali do péče i Danielu a Báru.

Už tři roky se muž snaží, aby děti dostal do péče on, ale marně. Původně se chtěl starat o všechny děti, ale starší holky chtěly být s Terezou, a tak usiluje o Haničku a svého biologického syna Davida. "Neustále s nimi udržuji kontakt. Dostávám je i o víkendech. Strašně si cením na dětech, že mě mají rádi," doplnil bývalý manžel Terezy. Dodal, že mu i Hanička říká "tati".

Bývalý manžel také nechce, aby šly děti do dětského domova a přeje si, aby Tereze byly odebrány i kvůli tomu, že podle něj bere drogy, jak mu řekla i Terezina kamarádka. Věří, že když dostane děti do péče on, budou s ním šťastné.

Nestihli jste středeční Výměnu manželek v televizi? Celý díl si můžete pustit zdarma na Nova Plus, všechny díly jsou ke zhlédnutí na VOYO.

reg, TN.cz

K tématu Výměna manželek

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz