Důchodci

Místo jízdenky vytáhl penis! Senior okázale onanoval při cestě vlakem

Místo jízdenky vytáhl penis! Senior okázale onanoval při cestě vlakem
Zdroj: Profimedia

Nechtěné zpestření zdlouhavé cesty vlakem průběžně zajišťoval ostatním cestujícím nemravný senior z Uherskohradišťska. Poté, co se usadil na své místo, vytáhl penis a ke zděšení ostatních cestujících začal onanovat.

Veřejná masturbace seniorovi natolik učarovala, že se jí se zalíbením věnoval po několik měsíců vždy v odpoledních hodinách. Vše začalo zřejmě v prosinci loňského roku, kdy se na policii obrátila první pohoršená oběť. Další pak následovaly.

Související obsah


Policie však nakonec muže dopadla ve středu 20. února. “Mladá dívka onanistu poznala a vše ihned oznámila na linku 158. Policisté okamžitě vyrazili na vlakové nádraží, kde muže zadrželi,“ sdělila policejní mluvčí Milena Šabatová.


Senior se před policisty začal nad svým činem kát, to mu ale nebylo nic platné. Je podezřelý z trestného činu výtržnictví, za což mu hrozí až dva roky za mřížemi.
 

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Princ Harry usiluje o možnost platit si policejní ochranu během pobytu v Británii

Britský princ Harry podle svých právních zástupců právně napadá rozhodnutí britské vlády, které mu brání osobně platit za policejní ochranu pro sebe a svou rodinu během pobytu ve Velké Británii. Podle CNN Harryho právníci uvedli, že právní výzvu inicioval už v září loňského roku, ale rozhodl se tuto informaci nyní zveřejnit, "aby uvedl fakta na pravou míru" kvůli tomu, že informace unikla do britských bulvárních novin.

Krátká zpráva

Exprezident Porošenko se vrátí na Ukrajinu, aby čelil obviněním z vlastizrady

Bývalý ukrajinský prezident Petro Porošenko se chce v pondělí vrátit na Ukrajinu, aby bojoval proti obviněním z vlastizrady. Podle prokurátora byl coby jeden z nejbohatších ukrajinských podnikatelů zapojen do prodeje velkého množství uhlí, které pomohlo financovat Ruskem podporované separatisty na východní Ukrajině v letech 2014–2015, uvedla agentura AP. Porošenko trvá na tom, že je nevinný, a svého nástupce Volodymyra Zelenského obvinil ze snahy ho politicky zdiskreditovat.

Píše se na Deník.cz